×

یادگیری و پیشرفت، حق همه است

ما در موسسه‌ی آموزشی آکادمی ظلی نیا هدف خود را (همانطور که داخل درباره‌ی ما مطرح کردیم) یادگیری و پیشرفت همه‌ی فارسی‌زبانان قرارداده‌ایم و خداروشکر با حمایت شما عزیزان سالانه به این هدف نزدیکتر میشویم.

سرمایه‌گذاری لازم برای رشد و یادگیری را بپردازیم

ما در آکادمی ظلی نیا معتقدیم هر فردی برای رشد در هر ابعادی (شخصیتی، تخصصی، ورزشی، ذهنی و …) باید هزینه‌ای بپردازد (یا بهتر بگوییم سرمایه‌گذاری انجام دهد). سرمایه‌گذاری از جنس زمانی، انرژی، مالی، ارتباطات و … و بدون پرداخت هزینه هیچ‌وقت رشد اتفاق نمی‌افتد و واقعیتی که وجود دارد این است که اگر افراد هزینه‌ لازم برای یک رشد را پرداخت نکنند ارزش واقعی آن رشد را نمیدانند مثل کسانی که بی‌زحمت درآمدی بدست می‌آورند (مثل ارث رسیدن) و برای ما واضح است که قدر آن پول را نمیدانند و در اکثر موارد کار موفق و هوشمندی با آن انجام نمیدهند.

ما از دانشجویانمان برای یادگیری و پیشرفت درخواست حداقل ۲ سرمایه‌گذاری داریم، یکی زمانی و یکی هم مالی:

  • سرمایه‌گذاری زمانی تا تعهد دهند که زمان خود را با اولویت بیشتر به یادگیری و پیشرفت و دیدن فیلم‌های آموزشی و انجام تکالیف و ارتباط با پشتیبان‌های دوره اختصاص دهند.
  • سرمایه‌گذاری مالی تا ما بتوانیم با اساتید رده بالا (که معمولا رقم‌های سنگینی میگیرند) قرارداد ببندیم و ضمنا تیم قوی داشته باشیم تا زیرساخت‌های فوق‌العاده‌ای برای یادگیری بهتر دانشجوها، آماده کنیم.

 

ما برای انجام مسئولیت اجتماعی خود روی شما حساب کردیم

قطعا ما به خودی خود با تمام تکنولوژی و تفکرمون، بدون شما هیچ ارزشی نمیتوانیم خلق کنیم. پس روی شما خیلی حساب کردیم. لطفا رسالت اجتماعی ما را به دوستانتان که دوست دارند پیشرفت کنند، معرفی کنید و فراموش نکنید که هدف ما ساختن بستر آموزشی است که همه بتوانند در آن پیشرفت کنند.

به امید داشتن ایران و دنیایی بهتر