×

انواع روش های پرداخت

برای خرید دوره آموزشی مورد نظرتان از وبسایت آکادمی ظلی نیا می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید.

روش اول: پرداخت آنلاین

بهترین روش و ساده ترین پرداخت وجه، پرداخت آنلاین می باشد.برای اینکه شما در هر زمان و مکانی این امکان پرداخت را به راحتی در اختیار دارید. برای این کار می توانید از تمامی کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب (تقریبا تمامی بانکها مثل بانک ملت، ملی، کشاورزی، پارسیان، اقتصاد نوین، دی، پاسارگاد و….) استفاده کنید.

توجه: برای این نوع پرداخت کارت بانکی شما باید رمز دوم و یا رمز خرید اینترنتی داشته باشد.در صورتی که کارت شما رمز دوم یا رمز خرید اینترنتی ندارد، یا نمیدانید که دارد یا خیر و یا رمز آن را فراموش کرده اید، باید یکبار به یکی از دستگاه های خودپرداز بانک خودتان مراجعه کنید و با قراردادن کارت خودتان در دستگاه خودپرداز از طریق گزینه تغییر رمز/ تعیین رمز دوم یا رمز اینترنتی برای کارت خود رمز اینترنتی ایجاد کنید.

روش دوم: پرداخت کارت به کارت

در صورتی که به هر دلیلی امکان پرداخت آنلاین برای شما فراهم نیست، می توانید وجه محصول را به یکی از حساب‌ زیر واریز، بفرمایید و سپس با شماره ۰۹۱۲۰۶۸۹۸۳۰ تماس بگیرید و اطلاعات پرداخت را ثبت کنید.

پرداخت وجه کارت به کارت

شماره کارت

۶۱۰۴۳۳۷۶۷۳۰۱۶۷۲۹

شماره شبا

IR280120000000008150541962

به نام محمد ظلی نیا

روش سوم: پرداخت حضوری

می‌توانید با هماهنگی قبلی به دفتر ما مراجعه کنید و جهت ثبت نام حضوری مراجعه کنید. برای هماهنگی با  شماره تلفن  ۰۹۱۲۰۶۸۹۸۳۰ تماس بگیرید.