آکادمی ظلی نیا

نمآموز

نمآموز برندی آموزشی است بصورت ویدیو، که انیمیشن و فیلم را با چاشنی آموزش به مخاطب  انتقال میدهد. مدیریت آن‌ بر محمد ظلی نیا است و نمآموز در پیجmzellinia و سایت mzellinia.ir/ ارائه می شود.

نمآموز در سال 98 در تاریخ 16فروردین ماه شروع به فعالیت کرد.

فعالیت نمآموز به گونه ای است که نکات جذاب و آموزشی فیلم و انیمیشن را به صورت یک ویدیو به همراه افزودن نکته آموزشی آن که می تواند در زمینه توسعه مهارت های فردی،سبک زندگی، مهارت های لازم و حتی فن و بیان و سخنوری باشد را تهیه و تدوین می کند و آن را به انتشار در می آورد.

لگو نمآموز به شکل یک تلویزیون قدیمی آنتن دار است و تصویر درون تلویزیون، به صورت خط های رنگی عمودی است که به شکل یک تلویزیون فانتزی درآمده است.

از آنجایی که امروزه افراد بیشتر زندگی خود را در فضای مجازی می گذرانند اما درصد کمی از این افراد هستند که فضای مجازی را برای آموزش دیدن انتخاب می کنند و این موضوع دلایلی مانند جذابیت نداشتن آموزش ها، یکنواخت بودن آنها، طولانی بودن و یا دلایلی از طرفین(آموزش دهنده و آموزش گیرنده) می باشد.

حال تیم آموزشی محمد ظلی نیا طی جلساتی به این نتایج رسیدند که آموزش باید برای مخاطب جذابیت داشته باشد تا بتواند به گونه اثر گذار بوده و وقت افراد نیز بیهوده در فضای مجازی تلف نشود.

کمتر افرادی هستند که وقت خود را سالانه، ماهانه و حتی روزانه برای فیلم و سریال و انیمیشن قرار ندهند؛ حال جه بسا که این انیمیشنو فیلم و سریال به همراه آموزش باشد؟

پس مخاطب نمآموز علاوه بر سرگرمی نکات آموزشی را نیز می آموزد.

همچنین قابل ذکر است که علاوه بزرگسالان کودکان نیز می توانند از این آموزش ها بهره ببرند و از کودکی ب انیمیشن ها آموزشی جذاب وقت خود را بگذرانند.

شاید بگویید مدت زمان ویدیو های نمآموز بسیار کوتاه است!

کاملا درست می گویید اما ما به این نکته نیز توجه داشته ایم که برخی از افراد ویدیو های طولانی را اصلا مشاهده نمی کنند حتی اگر یک انیمیشن و یا فیلم باشد.

پس هدف نمآموز، آموزش افراد از طریق فیلم و انیمیشن است.

با نمآموز همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =